Ласкаво просимо на сторінку портфоліо студентів кафедри образотворчого мистецтва. Вам потрібен творчий проект і ви вибираєте художника? Портфоліо - краще місце, де ви можете оцінити професіоналізм наших студентів і випускників.

Проект «Студентське портфоліо» кафедра образотворчого мистецтва розпочала з метою презентації творчого доробку студентів спеціальності «Образотворче мистецтво».

Подібно до того, як театр починається з вішалки, робота практично всіх художників починається з портфоліо. Портфоліо є свого роду візитною карткою для художника. Термін “портфоліо” походить від англ. portfolio - портфель або папка для документів. Сьогодні словом портфоліо називають список робіт фахівця, що представляють його вміння, навички і знання з кращих сторін. Мета портфоліо - переконати потенційного роботодавця чи клієнта працювати з Вами.

Основа професійного портфоліо - грамотна презентація фахівця. Головне завдання - довести потенційному клієнту, що без Вас йому не обійтися. Для цього достатньо показати, що Ви вмієте якісно працювати, нетрадиційно мислити і знаєте собі ціну.

Підходити до складання портфоліо потрібно зі всією серйозністю і відповідальністю. Портфоліо художника включає приклади художніх робіт, зроблених в різних жанрах і твори, що отримали призи на професійних конкурсах. У “Студентське портфоліо” Ви пропонуєте не більше 10 творчих робіт, що найбільш яскраво представляють Вашу творчу особистість.

У портфоліо також додається стисле резюме (не більше 150 знаків), в якому необхідно оригінально представити Ваші творчі принципи. Обов’язкова інформація для резюме:

• прізвище, ім'я, по батькові;
• освіта, курси підвищення кваліфікації;
• список сертифікатів, грамот, професійних нагород.

Приєднуйтесь і успіх чекатиме на Вас!

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

3938964
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
5
2458
2463
3137313
45900
68652
3938964

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-20 00:07:30
   

Хто на сайті?  

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ