Науково-методичний семінар «Гра та іграшка у фокусі уваги різних соціальних інституцій»

Семінар Гра та іграшка0 20.04.2018р. викладачі кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості факультету педагогіки і психології НПУ ім.М.П.Драгоманова на чолі з завідувачем кафедри док.пед.наук, проф. Цвєтковою Г.Г. взяли участь у роботі науково-методичного семінару «Гра та іграшка у фокусі уваги різних соціальних інституцій», який відбувся на базі Державного музею іграшки за ініціативи док.пед.наук, проф. Гавриш Н.В., за участі Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Інституту психології, НПУ ім.М.П.Драгоманова та Київського університету ім.Б.Грінченка. та за сприяння Лабораторії дошкільної освіти та виховання Інституту проблем виховання НАПН України на чолі з канд.пед.наук, стар.наук.співробітником Рейпольською О.Д.

Семінар Гра та іграшка1

У теплій дружній атмосфері відбулося обговорення проблеми гри сучасних дошкільників представниками різних соціальних інституцій. Прозвучали цікаві підходи, був озвучений рідкісний та цікавий досвід, думки та погляди різних поколінь практичних працівників та науковців. До обговорення долучилися викладачі кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості доц.Шулигіна Р.А., доц.Довбня С.О., стар. викл. Нападій Н.В., стар. викл. Андрющенко Н.В.

Семінар Гра та іграшка2

Жвавий інтерес учасників семінару викликали цікаві майстер-класи. Зокрема, стар. викл. Нападій Н.В. провела майстер-клас з виготовлення народних іграшок: ляльки мотанки та ліплення і розмальовування глиняних іграшок у стилі традиційних народних промислів та за власною фантазією.

Семінар Гра та іграшка3 Семінар Гра та іграшка4

Семінар Гра та іграшка5