Нова українська школа – простір освітніх можливостей

Семінар 1  4 вересня 2019 року в навчально-виховному комплексі № 30 "ЕКОНАД" м.Києва районним науково-методичним центом управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації спільно з кафедрою української мови та методики навчання факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова проводився методичний калейдоскоп для голів предметно-методичних комісій початкової школи та класоводів перших класів Дніпровського району м.Києва на тему: "Нова українська школа – простір освітніх можливостей".

З вітальним словом до присутніх звернувся директор НВК № 30 "ЕКОНАД" Володимир Мельниченко.
  Відбулася презентація нового зошита для письма та розвитку мовлення "Я навчаюся писати" М. І. Чабайовської, Н. М. Омельченко, В. В. Синільник та курсу українознавства за вибором "Я люблю Україну" для 1- 4 класів тих же авторів.

Семінар 6 Семінар 4 Семінар 7

На фото: Васильєва Надія Володимирівна – методист РНМЦ

Про особливості організації освітнього процесу в початковій школі в цьому навчальному році розповіла методист районного науково-методичного центру Васильєва Надія Володимирівна.
  У майстер-класах взяли участь студенти 2 – ПН групи, які активно долучилися до роботи зі STEM-іграшками.

Семінар 3

Відповідальна за організацію і проведення заходу –
доцент Чабайовська Марія Іванівна

Server Time: 2019-09-16 12:00:38