Міжнародний проект України та Норвегії

Ірпінь Норвегія НПУ 01

З 20 по 23 листопада 2018 року в м. Ірпінь Київської області був проведений тренінг (перший модуль) в рамках міжнародного проекту «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині».

Ірпінь Норвегія 01

Проект реалізується Університетом Південно-Східної Норвегії за підтримки Норвезького агентства міжнародного співробітництва та підвищення якості вищої освіти в партнерстві з Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова, Донбаським державним педагогічним університетом ,громадськими організаціями «Інститут досліджень миру Близького Сходу» (Палестина), «Учбово-методичний науково-інформаційний центр» (Україна), «Європейський центр імені Вергеланда» (Норвегія).

Ініціаторами та організаторами міжнародного проекту від нашого факультету стали: проф. Ірина Миколаївні Шапошнікова, доц. Колесник Лариса Володимирівна, доц. Людмила Іванівна Телецька, доц. Оксана Миколаївна Затворнюк.
  У рамках проекту від імені факультету педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова було запрошено до співпраці 50 викладачів з вищих педагогічних закладів освіти Вінниці, Івано-Франківська, Чернігова, Слав'янська, які забезпечують підготовку майбутнього вчителя початкової школи. По результатам роботи в 3 модулях проекту учасники мають отримати сертифікат про міжнародне стажування.
      Насичена робота міжнародного тренінгу відбувалась за секціями:
• впровадження демократії в процес викладання природничих дисциплін;

Ірпінь 04 секція впровадження демократії в математичні дисциплінпи
• впровадження демократії в процес викладання математичних дисциплін;

Ірпінь 05 Секція впровадження демократії в суспільні дисципліни
• впровадження демократії в процес викладання суспільних дисциплін;

Ірпінь 02  Секція впровадження демократії в комунікації освітнього простору
• впровадження демократії в комунікації в освітньому просторі;

Ірпінь 03 секція з розробки навчальної програми Методика викладання курсу Я досліджую світ
• розробка нової навчальної програми "Методика викладання інтегрованого курсу "Я досліджую світ".

1955

Server Time: 2018-12-18 15:50:23