Міжнародне стажування викладачів у Норвегії

Норвегія 2018 1     Із 07.10 по 13.10.2018 представники факультету педагогіки і психології пройшли наукове стажування в Університеті Південно-Східної Норвегії в рамках проекту «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині» (CPEA-LT-2017/10037).

Команда проекту у складі: заступника декана факультету, професора Шапошнікової І.М., доцентів Колесник Л.В., Телецької Л.І., Глоби О.В., старшого викладача Шапошнікової А.С. та аспірантки кафедри педагогіки і методики початкового навчання Цехмейструк О. М. разом з представниками Донбаського державного педагогічного університету (м.Слов'янськ) деканом факультету початкової, технологічної та професійної освіти Хижняк І.М. та завідувачем кафедри теорії і практики початкової освіти Гавріловою Л.Г., відвідали школу Монтесорі (м.Баркекер, Норвегія) (www.montessorigaarden.com/grden), були присутні на лекціях професорів Інгрід Рейте Крістенсен та Ойвінда Вістрома, приймали активну участь в дискусіях і обговореннях робочих планів і завдань проекту.

Норвегія 2018 2 Норвегія 2018 3

Під час круглого столу українською стороною були презентовані демократичні зміни в освітній системі України, а саме: концепція «Нової Української Школи», інтегрований курс «Я досліджую світ» для учнів перших класів та підручник «Я досліджую світ» автор Грущинська І.В. (https://lib.imzo.gov.ua/xmlui/handle/123456789/376), що викликало у приймаючої сторони жвавий інтерес.

Server Time: 2018-11-19 11:03:33