Святкування ювілею В.О.Сухомлинського

Suhomlinskiy   У рамках декади, присвяченої 100-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського, у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О.Сухомлинського відбулася презентація студентських проектів на тему «Педагогіка співробітництва В.О.Сухомлинського», яку підготували зі студентами, майбутніми вчителями початкових класів, Марусинець Мар'яна Михайлівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та психології  і Севастюк Мар'яна Степанівна, доцент цієї ж кафедри.

Студенти не тільки презентували свої проекти, а й мали змогу познайомитися із донькою Василя Сухомлинського Ольгою Василівною, академіком Національної академії педагогічних наук України, доктором педагогічних наук, професором, яка поділилася зі студентам цікавими факти із життя та педагогічної діяльності батька, та онукою Лесею Віталіївною, яка розповіла про епістолярну діяльність дідуся та презентувала його праці не тільки на теренах України, а й за кордоном (у Китаї, Німеччині, Австралії)
   Голова Української асоціації імені Василя Сухомлинського – академік НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Олександра Яківна Савченко – вручила учасникам конференції сертифікати і наголосила на тому, що творчість Василя Сухомлинського є неоціненною для молодого вчителя.

5.10.18 Сух 4

Server Time: 2018-11-19 12:06:50