Формування громадянських компетентностей у майбутніх вчителів-початківців

ДОККУ 0   Наприкінці травня відбувся заключний модуль з навчання за міжнародною програмою DOCCU «Розвиток громадянських компетентностей» (Швейцарія – Україна) для викладачів, що здійснюють підготовку за спеціальністю «Початкова освіта».
  За цим проектом успішно навчалися викладачі кафедри педагогіки і методики початкового навчання (завкафедри професор І.М.Шапошнікова) кандидати педагогічних наук, доценти Л.І.Телецька, Т.М.Васютіна, О.М.Лук'янченко, кандидати педагогічних наук О.М.Кондратюк, Л.В.Колесник, В.Є.Григоренко, Л.І.Себало та І.Рашковська, про що й отримали свідоцтво.

ДОККУ 1 ДОККУ 2

Відповідно до завдань проекту викладачі Т.М.Васютіна, О.М.Лук'янченко та О.М.Кондратюк провели 19 травня 2018р. інтегроване заняття для студентів 11 та 12 груп за темою «Я – людина» з курсу «Суспільнознавство», де намагалися інтегрувати зміст освітніх галузей "Громадянська та історична", "Математична" та "Мистецька". Цінними було використання інтегративних та інтерактивних технологій, завдяки яким студентами було усвідомлено основні демократичні цінності та набуті вміння вибудовувати партнерські стосунки, вміння працювати в команді, презентувати себе як цікаву та неповторну людину.

ДОККУ 3 ДОККУ 4

ДОККУ 0

Server Time: 2018-06-21 23:01:15

На сайті один гість та відсутні користувачі