Прес-реліз "У Педагогічному музеї України і музеї НаУКМА"

прес реліз 1 прес реліз 2

3 квітня 2018 року для студентів 1-го курсу спеціальності «Початкова освіта» було організовано і проведено екскурсію до Педагогічного музею України. Захід проводився в рамках вивчення дисципліни «Історія педагогіки».

В ході екскурсії студенти звернулись до витоків освіти з часів Київської Русі до сьогодення. Надзвичайна колекція стародруків, кириличних видань та інкунабул кінця XV ст. сприяли формуванню в першокурсників уявлень про перлини вітчизняної педагогічної думки. Також вразила своєю неординарною подачею виставка «Педагогині» присвячена як відомим, так і незаслужено забутим постатям українських науковиць, педагогинь, дитячих письменниць, ювілеї яких відзначаємо у 2018 році. Це історії 12 жінок, без спадщини яких неможливо уявити українську освіту і виховання.

прес реліз 3 прес реліз 4

Також студенти відвідали Музей Національного університету «Києво-Могилянська академія». Експозиція розміщена у двох залах найдавнішої споруди Подолу (так званому Будинку Галшки Гулевичівни). З великим інтересом студенти знайомились із минулим Києво-Могилянської Академії та відродження і розвитком НаУКМА до наших днів. В експозиції представлені археологічні матеріали, архівні документи, речові експонати, книги, фотографії, зокрема оригінал атестату випускника Києво-Могилянської академії кінця XVIII ст., буклети, грамоти, дипломи, нагороди (медаль Петра Могили) та ін.

прес реліз 5 прес реліз 6

Студенти І курсу спеціальності «Початкова освіта» факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова

3520241

Server Time: 2018-04-19 20:47:01