Тренінг професійного саморозвитку

Деталі

Колесник 19.06.18  19 червня 2018 р. на базі факультету педагогіки і психології доцентом кафедри педагогіки та методики початкового навчання Колесник Ларисою Володимирівною було проведено цікавий тренінг «Використання он-лайн платформ для професійного саморозвитку на прикладі відкритого масового англомовного онлайн-курсу з медіа-грамотності».
   Учасники тренінгу ознайомились з розвиваючим курсом «English for Media Literacy», який поєднує вивчення англійської мови та навички медіа-грамотності.
   Дякуємо шановній колезі за доцільність інформації та доступність викладу.

Співпраця з КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти"

Деталі

Біла церква ЧМІ 15.06.18 0   Доцент кафедри української мови та методики навчання факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова Чабайовська Марія Іванівна 15 червня 2018 року взяла участь у науково-практичній конференції "Нова українська школа: професійний розвиток учителя початкової школи", що відбулася в комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради "Академія неперервної освіти" (доповідь "Обґрунтування розроблення та реалізації проекту вивчення курсу українознавства за вибором "Я люблю Україну" для здобувачів освіти 1 класу в умовах становлення нової української школи").

Детальніше...

Акредитаційні комісії на факультеті педагогіки і психології

Деталі
уммн пмпн іммн1

   З 11 по 13 травня 2018 року  факультет педагогіки і психології зустрічає акредитаційні комісії. 11 травня відбулось знайомство з колегами кафедр факультету, з їхнім науковим, навчальним та методичним забезпеченням.

Детальніше...

Відкрита лекція професора Цвєткової Г.Г.

Деталі

Відкрите заняття Цвєткова 0

   Нещодавно на факультеті педагогіки і психології відбулася відкрита лекція завідувача кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості, доктора педагогічних наук, професора Цвєткової Ганни Георгіївни з магістрантами першого року навчання спеціальності «Дошкільна освіта».

Детальніше...

У Національному музеї імені Тараса Шевченка

Деталі

Муз Шевч ПО 01

   В рамках вивчення дисципліни «Методика навчання освітньої галузі «Мистецтво» доцент кафедри педагогіки і методики початкового навчання Інна Миколаївна Янковська  разом із студентами 3 курсу спеціальності «Початкова освіта» відвідала Національний музей імені Тараса Шевченка.

Детальніше...

Дочірні категорії

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4456914
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2469
3104
10123
3651413
43696
62601
4456914

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-06-21 23:16:29
   

Хто на сайті?  

На сайті 113 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ